Szalagvató 2024

A Lenti Általános Iskola és Gimnázium 2024. február 9-én tartotta szalagavató ünnepélyét és
az esti szalagavató bált.

A 2023/2024-es tanévben 2 osztály tanulói kapták meg ünnepélyes keretek között a maturálandóknak járó szalagot. Az ünnepi műsorban elhangzott Fentős István, a 12. a osztályfőnökének beszéde, Domján Anna, 11. b osztályos tanuló a 11. évfolyam nevében köszöntötte a végzősöket, a 12.-esek nevében pedig Nagy Zsófia (12.b) mondta el búcsúzó beszédét. A délutáni programot a két végzős osztály vidám, egyben megható műsora zárta. Este a Lenti Általános Iskola és Gimnázium Arany János Tagintézménye adott helyet a szalagavató bálnak, amelynek fénypontja a 12.-esek keringője volt, melyet Halászné Furján Mónika tanárnő tanított be. Az iskolavezetés köszönetet mond a végzős tanulóknak, szüleiknek és osztályfőnökeiknek, a szervező 11. évfolyamnak és osztályfőnökeinek, a szülői szervezet tagjainak és a bál lebonyolításában segítő szülőknek.

A Galériában megtalálhatóak Bosnyák Róbert és Tabáni Miklós tanár úr képei a szalagavatóról, és az alábbi linken elérhető a Lenti Városi Televízió összefoglalója a szalagavató műsorról és bálról.