Diáknap 2024

2024. március 27-én tartottuk a Diáknapot. Ezt megelőzően zajlott a diákigazgatóválasztás kampánya, a diákigazgató-jelöltek Pacher Klaudia (11.a) és Horváth Noémi (11.b) voltak. A kampány során mindkét osztály megvendégelte a diákokat és a tanárokat, bemutatták osztálytáncukat, az össztűzben pedig a jelöltek kortesbeszédet tartottak, és összemérték tudásukat az iskolai élet témájában. A Diáknapon zajlott a választás és a népszerűségi verseny eredményhirdetése. Az új diákigazgató Horváth Noémi, 11.b osztályos tanuló lett. A 9. a osztály tanulói a bemutatkozó műsorukban táncoltak, a Hófehérke és a hét törpe jelenettel mindenkit megnevettettek. A Diáknap második felében volt Városportya, műveltségi, illetve országismereti vetélkedő és sportverseny. A program az eredményhirdetéssel zárult.

A galériában megtalálhatóak a kampány és a Diáknap fotói.